TASARIM

Müşterilerimizden gelen talepler, tecrübeli kadromuzun kaleminde tartışmaya sunulur. İlk aşama olarak gelen taleple ilgili fikirler tartışılır, izlenecek yol belirlenir ve sonuca ulaşılacak aşamalar görev paylaşımına sunulur.
Müşterilerimizden gelen talep için en iyi hizmeti sunmak adına kâğıt üzerinde yaptığımız çalışmaların sonucu bilgisayar ortamına aktarılır ve üretilecek olan parçanın katı modeli oluşturulur. Belirlenmiş olan bu katı model, müşterilerimize sunulur ve ilave talepleri varsa alınır. Bu aşama sonucunda üretilecek olan maddenin katı modeli hazır olur. Hazır olan bu katı modelin uzun ömürlü olması, işlev görecek olduğu ortama uygun mukavemeti sağlaması için en uygun malzeme seçimi yapılır. 
Bu aşamadan sonra oluşturulan katı modelin üretimle ilgili en ince ayrıntılarının bulunduğu dosya üretim ünitelerimize aktarılır. Üretim ünitelerine aktarılan iş, her aşamada tasarım ekibi tarafından takip edilir. 
Üretimi biten ürünlerin kontrolü ve testi yine tasarım ekibi tarafından yapılır ve müşterilerin kullanımına hazır hale gelir.