GENEL MÜDÜR

LABTEST Savunma ve Havacılık şirketinin kurucusu olmakta gurur duyduğumu öncelikle belirtmek isterim. Milli üretim hususunun daha da önem kazanması ve çağın gerekliliklerinin artması ile doğru orantılı gelişen şirketimiz, ay yıldızlı şanlı bayrağımızı uluslararası sahada dalgalandırmak adına yola çıkmıştır. Çıktığımız bu yolda yerli üretime olan isteğimiz motivasyonumuzu hep üst seviyelerde tutmuştur. 
LABTEST Savunma ve Havacılık Şirketi 2005 tarihinde şuan bulunduğu yerde kurulmuştur. Büyük bir heyecanla başladığımız bu yolculuk zorlu engelleri aşmıştır ve günümüzde sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeye ulaşmıştır. Sahip olduğumuz bu birikim ve tecrübeyi değerli müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyuyoruz. 
Siz müşterilerimizin üretim, bakım onarım, projelendirme gibi taleplerine cevap verebilmek öncelikli hedefimizdir. Tecrübelerimiz ve birikimlerimiz sayesinde yapacak olduğumuz çalışmalarda başarı seviyemizi en üst seviyelere çıkaracağız. İlk gün heyecanını asla kaybetmeyecek, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için çok çalışacak, milli ürünlerimizi uluslararası sahada gururla sunmaya devam edeceğiz.
Saygılarımla…


Hülagühan YILDIZ
Genel Müdür